Kurumsal

Dünyada internete yatırım ve yönlendirme hızla artarken, Türkiye'de 2018 verilerine göre 54.3 milyon internet kullanıcısı mevcuttur. Ülkemizin nüfusunun %70’e yakın bir kısmı aktif kullanıcı iken, şirketlerin markalaşma ve bulunabilir olma adına yatırım yapmaları oldukça mantıklıdır. Ayrıca; hukuksal davaların ve işlemlerin her geçen gün arttığı bir ortamda, yeni nesil müşteri adayları hukuksal sorunlarının çözümüne internet aramalarından ulaşmaya başlamıştır. Dolayısıyla hukuk ofislerinin, büyüklüğü hangi çapta olursa olsun, interneti aktif olarak kullanması marka bilinirliği, nitelikli müşteri ve rekabet açısından oldukça kazançlı bir pazar olarak ortaya çıkmaktadır. Sizlerin bu dijital coğrafyası en geniş ve genişlemeye devam eden alanda kazananlardan olmanız için biz hazırız.

2000'li yıllardan bu yana dijital alanda haber portallarından kurumsal sitelere, mobil yazılımlardan e-ticaret sistemlerine onlarca alanda hizmet veren INVIVA Medya, Hukuk Büroları ve Avukatlara özel portallarıyla ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırmaya devam ediyor.

Hukuk Büroları ve Avukatlara özel tasarlanan web siteleri etkileyici tasarımları, kullanışlı yönetim paneli, güçlü alt yapısı, mobil uyumluluğu olan responsive yapısıyla sizi sanal platformda en iyi seviyede temsil edebilecek şekildedir.

Büro ve avukatlarla ilgili başlıca bilgilerin yanı sıra; Müvekkil Portalı, Uzmanına Sor, Makaleler gibi alanlarla dolu dolu içeriğe ve kullanışlı bir yapıya sahip.

Avukatlar müvekkil portalı üzerinden müvekkillerine dava ile ilgili gelişmeleri paylaşabilecek, uzmanına sor bölümünden gelen sorulara cevap verebilecek, makale içerikleriyle müşteri potansiyellerini arttırabilecek.

Tüm bu fonksiyonları içinde barındıran nitelikli bir web sitesine sahip olmak ve INVIVA Medya'nın mutlu müşterileri arasına katılmak için bizimle iletişime geçin, sizleri de aramızda görmek için heyecanlanıyoruz.

Bir tek kişiye yapılan bir haksızlık, bütün topluma yapılan bir tehdittir.
'Montesquieu'